هنر و خلاقیت مهندسی؛ کانسپت BMW سری 8، نسل جدید اتومبیلهای کوپه

بی ام و سری 8 (BMW 8 Series) یک کوپه بزرگ و لوکس  است که بالاتر از محصولات سری 7 این برند آلمانی، به عنوان پرچمدار خودروهای کوپه در سبد محصولات BMW قرار گرفته است.

سری 8 جدید با طراحی جدید خود از سایر خودروهای بی ام و متمایز شده است. اولین چیزی که در نمای روبرویی جلب توجه می‌کند، جلوپنجره کلیوی‌شکلی است که ابعاد بزرگ‌تری از اندازه معمول دارد و در طرفین آن، چراغ‌های باریک لیزری قرار گرفته است. البته این طراحی مخصوص کانسپت بوده و شاید برخی از ویژگی‌های آن در نسخه نهایی حذف شود. نمای جلوی تهاجمی و خشن، کاپوت بلند و دیفیوزر فیبر کربنی عقب از دیگر ویژگی‌های ظاهری سری 8 جدید به شمار می‌رود.

در ادامه عکسهایی از این خودروی فوق العاده را ببینید.

BMW-concept-8-series-interview (1) BMW-concept-8-series-interview (2) BMW-concept-8-series-interview (3) BMW-concept-8-series-interview (4) BMW-concept-8-series-interview (5) BMW-concept-8-series-interview (6) BMW-concept-8-series-interview (7) BMW-concept-8-series-interview (8) BMW-concept-8-series-interview (9) BMW-concept-8-series-interview (10) BMW-concept-8-series-interview (11) BMW-concept-8-series-interview (12) BMW-concept-8-series-interview (13) BMW-concept-8-series-interview (14) BMW-concept-8-series-interview (15) BMW-concept-8-series-interview (16) BMW-concept-8-series-interview (17) BMW-concept-8-series-interview (18)